Zv/Ministri Kadia: Në stres është e gjithë shoqëria dhe jo vetëm "Albkontrolli"

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GRlifes Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Open#TopChannel

Σχόλια

 1. Robin Hood

  Robin HoodΠριν 4 ημέρες

  ku di ti ca dome then stres o kadia ti llap 24 ore ate kaseten e rames dhe mbush xhepat si kulim cdo dite !

 2. luan xhafa

  luan xhafaΠριν 9 ημέρες

  Po ky gazetari babaleshi kur nuk di pse fut hundet

 3. Ponja Fier

  Ponja FierΠριν 9 ημέρες

  Jan veglia te likes

 4. Nila Marku

  Nila MarkuΠριν 9 ημέρες

  Po mire ore te ulin rrogen tate qe je ne bord pse te heqin ata qe jane te domosdoshem?

 5. Arjan Kosturi

  Arjan KosturiΠριν 9 ημέρες

  Kafia Bravo

 6. Papo Bala

  Papo BalaΠριν 9 ημέρες

  Sufllaaaaaqexhi,deri dje e shaje kadi bythqirin,apo tani qe u be me ju eshte i mire.

 7. Debian

  DebianΠριν 9 ημέρες

  Kjo situate eshte si nje grusht shteti po pa pjesmarrjne e Kolonelave, ku marrin pjese kontrolloret qe jane simpatizante te PD e LSI sepse jane te vendosur aty nga keto dy parti, me miqesite afrimitet e tyre qe kane. Kjo eshte e gjitha arsyeja pse prandja dhe shteti coi policin ushtarake aty me e siguru. Sepse priten ngjarje tilla para dhe mas zgjedhjeve nga simpatizante e drejtues te PD e LSI qe mund arrijne dhe deri ne gjakderrdhje vetem me prish qetesin situaten ne Shqiperi sepse smunden dot me ble vota me fitu si dikur tani qe po i monitorojne sepse e dine qe populli shumica do votoje PS Ramen. Jo ma eshte perfolur para 1 muji kjo histori qe do e benin po se besuan keta , ca Rama more se ska lidhje Rama , krejt ato puntoret kontrolloret shifi historine e fmijt e nipat e kujt jane e do shikoni qe jane me PD e LSI e thjeshte.

 8. Smartstoreweb Smartstoreweb

  Smartstoreweb SmartstorewebΠριν 9 ημέρες

  esht e thjesht per kto 8 vjet fajin e ka saliu.... sugjeroj pushkatimim e 70 kontrollorve diversant!!!u ben ato te kerkojn te drejtat e tyre si guxojn te ndihen te pa afte..... rroft partia edvin ps :sufllaqen mish patate salc kosi?

 9. Eva Cardo

  Eva CardoΠριν 9 ημέρες

  Po ne jetoim 30 vjet jashte shtetit dhe jemi me shkoll te mjaftushme dhe ato lek nuk i marrim turp turp ketu eshte dora e meta tradhetarit !!!!!

 10. Smartstoreweb Smartstoreweb

  Smartstoreweb SmartstorewebΠριν 9 ημέρες

  hahahhah ti je me shkollen e sufllaqeve qe te vjen kaq inat qe dikush paguhet me sh se ty...normal kur knaqesh me sufllaqe

 11. Nila Marku

  Nila MarkuΠριν 9 ημέρες

  Me ca shkolle je ti psh?

 12. kol popaj

  kol popajΠριν 9 ημέρες

  Albkontrolli duhet te shkojne te pastrojne rruget e Tiranes, ata si meritojne

 13. Jam Kush Jam

  Jam Kush JamΠριν 9 ημέρες

  ... per ata 🐀🐀🐀 e haleve qe thone paguajne 12,000/muaj ne Amerike, pasha zotin kontrolloret ne Amerik kane traffikun mujor sa c’bejn keta “trimat” ne nje vit keshtu qe pjesto pagat e tyre me 12 muaj sa ka viti se tanet qenkan te mbi paguar ✌🏼✌🏼✌🏼

 14. Smartstoreweb Smartstoreweb

  Smartstoreweb SmartstorewebΠριν 9 ημέρες

  the te njejte gje qe Kadia....te mendosh mendje tate jo eee???

 15. Renaldo Balaj - Ninja Saga

  Renaldo Balaj - Ninja SagaΠριν 9 ημέρες

  A justifkohen diferenca e pagave me ameriken? Po, nga niveli i jeteses ne dy shtete te ndryshme. A justifkohet keshtu si thua ti? Jo, Amerika nuk ka VETEM 50 "trima" per gjithe trafikun mujor, madje dhe fluksi per 1 kontollor eshte i caktuar dhe nuk mbikalohet pasi mund te sjelle rrezik te larte.

 16. Athina Tzavara

  Athina TzavaraΠριν 9 ημέρες

  po beri RAMA ate qe beri Regani ,ti heq keta palaco vegla te ilirit dhe saliut ,,do jape shembullin me te forte qe Shqiperia po behet shtet serioze ,,

 17. Lupo 89

  Lupo 89Πριν 9 ημέρες

  O Besard shoqeria eshte ne stres prej keq menaxhimit dhe demit qe i ben qeveria buxhetit. 120 milion Beketit, prish teatro maternitete pallate qe nuk jane te demtuara nga terneti. Tendera 3 here çmimi i tregut per tampon e maska. Dhe PPPt.

 18. Jack Dani

  Jack DaniΠριν 9 ημέρες

  Kadia u shite

 19. Laurent Mitrushi

  Laurent MitrushiΠριν 9 ημέρες

  Te kisha rrogen 1000 dollarë ne Shqiperi vija me kënaqësi jo me avion po me kembe per te jetuar be shqiperi, e jo me ju ne koh pandemie me 2400 dollarë dhe jeni ne stres ! Ne ketej momentalisht marim 67 te rroges 1570 jan gjithsej ku vetem qiraja e shtepis me kushton pa drita 850 euro , turp per ju

 20. Laurent Mitrushi

  Laurent MitrushiΠριν 9 ημέρες

  @Smartstoreweb Smartstoreweb Të Gjith Kan qën të Korruptuar ,janë dhe nëse ne nuk veprojmë do të vazhdojnë të jenë, deri këtu bashkohem me ty, por nuk ndaj të njëjtin mendim me ty për mënyrën që keta sgjodhen ne koh Pandemie.

 21. Smartstoreweb Smartstoreweb

  Smartstoreweb SmartstorewebΠριν 9 ημέρες

  @Laurent Mitrushi po pra po tenderad me milopna euro vazhdojn ti vjedhin dhe ne koh pandemie...

 22. Laurent Mitrushi

  Laurent MitrushiΠριν 9 ημέρες

  @Lupo 89 e Theksova miku im, ne koh Pandemie jo normale, por gjithsesi me parimin jam absolutisht dakord.

 23. Lupo 89

  Lupo 89Πριν 9 ημέρες

  @Laurent Mitrushi Bukur fort, ti vendose te ikesh se me siguri ke thene sa te thartoj trut ketu per te kerkuar nje page me te mire, po iki jashte ku e gjej direkt. Pra sta kan fajin ato se bejne lufte per pagen e tyre qe ti se bere ose skishe mundesi ta besh. Çfare duhet te kerkojme ne sot eshte mireqenje per te gjithe, dhe jo lufte klasash. Tung.

 24. Laurent Mitrushi

  Laurent MitrushiΠριν 9 ημέρες

  @Lupo 89 hidraulike, ndaj thash nqs do te merja 1000 dollarë ne muaj atëherë me kënaqësi do jetoja ne vendin tim.

 25. Komenti Komenti

  Komenti KomentiΠριν 9 ημέρες

  stres me 4000 dollar o zot

 26. Smartstoreweb Smartstoreweb

  Smartstoreweb SmartstorewebΠριν 7 ημέρες

  @Komenti Komenti po te ishte aq e thjesht i kishin zevendsu...po kush je ti qe do ti mohosh te drejtat themelore jetesore te nejriut?ca esht ai skllav qe do punoj me detyrim??albcontroli max qe mund bej esht ti pushoj nga puna..kurse shteti i arreston si diversant armiq te popullit !!! ky esht regjim komunist e vjen nje idiot si ti e flet perrallat e qeveris

 27. Komenti Komenti

  Komenti KomentiΠριν 7 ημέρες

  @Florian Alibeaj car stresi se na cat trapin ta len punen se e kan zon mik e shkoj e boj un e dymilion shqiptar

 28. Smartstoreweb Smartstoreweb

  Smartstoreweb SmartstorewebΠριν 7 ημέρες

  @Florian Alibeaj po normalisht o shok po i ka fut rama sufllaqexhinjt te dizinformojn

 29. Florian Alibeaj

  Florian AlibeajΠριν 7 ημέρες

  Eshte e organizuar nga vete Ramoviç po lerini debatet e rrogave. Kontrollori ajror ka shum stres ne punen qe ben dhe nuk duhet ta besdisesh per asgje . Kjo eshte loje e tipit grusht shteti alla Erdogan per te dal si shpetimtar dhe qe populli te votoje per PS qe eshte e mbytur ne korrupsion.

 30. Komenti Komenti

  Komenti KomentiΠριν 9 ημέρες

  @Lupo 89 kush ju tha juve qe ne amerik 15000 atehere dhe atje gabim ka njerez qe shkojn edhe per me pak

 31. tiku taku

  tiku takuΠριν 9 ημέρες

  Rilindja na bëri me stres të gjithëve me të rinj me të vjetër dhe fëmijët në bark të nënës jan me stres

 32. L.k

  L.kΠριν 9 ημέρες

  Te isha une do I beja te terve test droge.. Ja ka perzier ndonjeri keq fare Tyre