"Po luani shah me jetën e njerëzve", Gjikondi përplaset me Kthupin, akuza për mëndjelehtësi

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GRlifes Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Open#TopChannel

Σχόλια

 1. Yuda Endah

  Yuda EndahΠριν 8 ημέρες

  𝐂𝐥𝐢𝐜𝐤 𝐇𝐞𝐫𝐞 ➜ 18cams.xyz 》》 𝙊𝙣𝙡𝙮 𝘼𝙙𝙪𝙡𝙩 《《 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候%^%^ 1617899473

 2. Diana Beqiraj

  Diana BeqirajΠριν 9 ημέρες

  Bravo moj Zonje Avukat i LSI

 3. Arjan Kosturi

  Arjan KosturiΠριν 9 ημέρες

  Bravo Gjikondi

 4. Teli Teli

  Teli TeliΠριν 9 ημέρες

  Ik moj injotantja rames mund ta boje italia vetem ne ajer poper uljen edhe ngritjen seben dot dilni ktu edhe smernivesh flisni kot budalliqe

 5. Super Djem Trima Fisnikèr Ale

  Super Djem Trima Fisnikèr AleΠριν 9 ημέρες

  Avokate e respektuar e fisnike kjo Zonja.

 6. Richie Spiro

  Richie SpiroΠριν 9 ημέρες

  O avokat o babaramo ju pafsha neper aeroporte me femijet dhe grate tuaja.

 7. Klajd klajd

  Klajd klajdΠριν 9 ημέρες

  Ky avokati qoka komplet k,, r

 8. Lupo 89

  Lupo 89Πριν 9 ημέρες

  Kesaj kur i duhet flet per te drejtat e punetoreve dhe kure si duhet le ti shkelin. Eh ska njerez pa dyfutyresi ne kete bote.

 9. L.k

  L.kΠριν 9 ημέρες

  Avokati do kontrolluar nga mendorja

 10. Suzana Hysa

  Suzana HysaΠριν 9 ημέρες

  AVOKAT QESHARAK I PAGUAR NGA SALUSHI GOMAR E LIKJA KRIMINEL

 11. Trip cosi

  Trip cosiΠριν 9 ημέρες

  🇦🇱👍

 12. Lupo 89

  Lupo 89Πριν 9 ημέρες

  Akoma me fajin e ka Saliu? 😂

 13. Vic Haslli

  Vic HaslliΠριν 9 ημέρες

  Kjo zonja shume e pregatitme

 14. Vic Haslli

  Vic HaslliΠριν 9 ημέρες

  Une e di qe ju jeni shume trima te gjithe qe shani ketu kshuqe ju kerkoj falje

 15. Spiritual Gangster

  Spiritual GangsterΠριν 9 ημέρες

  Zonja ka lshu pllumat nuk punohet me nejt peng i shqipris dum te hyjm ne be te lvizim lirshem jo si halabak me 200 euro ne xhep o pederasta kalun 8 vjet jena ne 2021 ku do me ik ti pervec se durrsit veres o varikars

 16. Smartstoreweb Smartstoreweb

  Smartstoreweb SmartstorewebΠριν 9 ημέρες

  zonja e smur psiqikisht

 17. Dardania

  DardaniaΠριν 9 ημέρες

  Hajde kinez hajde.

 18. Shqipëria e Vërtetë

  Shqipëria e VërtetëΠριν 9 ημέρες

  Zj. Gjikondi ti je zonjë me Ko**e të mëdhaja . Je shumë e drejtpërdrejt dhe profesioniste .