Rinasi ende i blinduar me polici, kontrollorët e turnit të natës ndalohen të hyjnë brenda

Kontrollorët e trafikut ajror të AlbControl kanë ndalur punën pas uljes së pagave nga 4400 dollarë në 2400 dollarë me argumentin se kanë stres, për pasojë sot janë anuluar të gjitha fluturimet nga Aeroporti i Rinasit.
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GRlifes Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Rinas#TopChannel

Σχόλια

 1. Bere KSMS

  Bere KSMSΠριν 9 ημέρες

  perzehen nga puna 4500 shum para jan muaj as mesusi ne shtetet e jashtme s e mer 4500 n muaj 3500 E ma shum asnje nese nuk dojn mund te perxien nga puna managjeri dhe supervaiseri vetem mer ma shum duet ti rauani per arm ajrore / tenka parat ca p shtet

 2. Gifh Gjfg

  Gifh GjfgΠριν 9 ημέρες

  Keto Kan 11 muaj me keto paga e ulta perse nuk u ngrejten ne prill 2020. Perse tani para zgjedhjieve, a esht vall mostri gjenogjid Sali Berisha! Doni 4400 doller moster, un I zugjeroj te mari direket nga amerika kontrollor me 4400 dollar jo me keta gjelbesira, normal qe paga 2500 dollar esht me se è mjaftushme per 15 paga ne vit Jan totale 37500 dollar, njie jet me se dinjidoze ne shqiperi.

 3. Debian

  DebianΠριν 9 ημέρες

  Kjo situate eshte si nje grusht shteti po pa pjesmarrjne e Kolonelave, ku marrin pjese kontrolloret qe jane simpatizante te PD e LSI sepse jane te vendosur aty nga keto dy parti, me miqesite afrimitet e tyre qe kane. Kjo eshte e gjitha arsyeja pse prandja dhe shteti coi policin ushtarake aty me e siguru. Sepse priten ngjarje tilla para dhe mas zgjedhjeve nga simpatizante e drejtues te PD e LSI qe mund arrijne dhe deri ne gjakderrdhje vetem me prish qetesin situaten ne Shqiperi sepse smunden dot me ble vota me fitu si dikur tani qe po i monitorojne sepse e dine qe populli shumica do votoje PS Ramen. Jo ma eshte perfolur para 1 muji kjo histori qe do e benin po se besuan keta , ca Rama more se ska lidhje Rama , krejt ato puntoret kontrolloret shifi historine e fmijt e nipat e kujt jane e do shikoni qe jane me PD e LSI e thjeshte.

 4. Best Things

  Best ThingsΠριν 9 ημέρες

  Zhdukini keta tradhtar, 2900€ RROGE dhe thone qe jan te stresum nderkoh qe rrezikojn krejt shqiptart me kete qe bejn , burg per keta zagar

 5. Bardhyl Merko

  Bardhyl MerkoΠριν 9 ημέρες

  Burge per gjith dembelat

 6. Murat Shehu

  Murat ShehuΠριν 9 ημέρες

  SAPO SALI-ILIRI TE BURGOSEN Shumica e popullit do e festojne siç festuan Trojanet largimin e grekerve. Do gezojne siç gezuan Tiransit hedhjen e bustit te diktatorit. Do te brohorasin siç brohoriten partizanet kur çliruan atdheun. Do te hidhen perpjete si ushtaret e liruar. Do te ndjehen te lehtesuar si çifutet kur gjeten vendin e premtuar. Do te ndjehen te hakmarrur si Konti Monte Kristos ndaj atyre qe e degdisen padrejtesisht ne burg. Do te besojne ne demokraci siç besojne te gjithe te tjeret qe jetojne ne perendim. Do ta quajne njeri-tjetrin kundershtar politik jo armiq te betuar. Dhe ne fund nuk do te thone me paskemi qene race e poshter por por paskemi pas ne drejtim dy njerez qe mos i paç ne lagje jo me ne krye te vendit. Ok?

 7. Blandi Bosi

  Blandi BosiΠριν 9 ημέρες

  Po tgjith isoj jan me vlla si ky qe esht si saliu si liri e tjeret kan mbi 22 vjet npushtet nuk bohet ky ven do pun shum vk

 8. endrit rama

  endrit ramaΠριν 9 ημέρες

  Fajin e ka Saliu o vlla kjo dihet

 9. Blandi Bosi

  Blandi BosiΠριν 9 ημέρες

  Me drejtim eshte tjeter kush per momentin me i keq se gjith ato qe permendur ti

 10. flamur cara

  flamur caraΠριν 9 ημέρες

  Ikni ne pun mer toqa

 11. Aldo Teta

  Aldo TetaΠριν 9 ημέρες

  Drejt e në burg

 12. -EM-

  -EM-Πριν 9 ημέρες

  Ikni qetësohuni në shtëpi o idjote të stresuar.

 13. Hektor Zeraj

  Hektor ZerajΠριν 9 ημέρες

  nderkoh qe jane te stresuar dhe nuk mund te ushtroin detyren perse shkoin ne pune ???!!!!!!!!!! ska llogjik fare dhe nuk ka ketu per ane politike ......

 14. Gifh Gjfg

  Gifh GjfgΠριν 9 ημέρες

  Keto Kan 11 muaj me keto paga e ulta perse nuk u ngrejten ne prill 2020. Perse tani para zgjedhjieve, a esht vall mostri gjenogjid Sali Berisha! Doni 4400 doller moster, un I zugjeroj te mari direket nga amerika kontrollor me 4400 dollar jo me keta gjelbesira, normal qe paga 2500 dollar esht me se è mjaftushme per 15 paga ne vit Jan totale 37500 dollar, njie jet me se dinjidoze ne shqiperi.