Edicioni Informativ, 08 Prill 2021, Ora 00:00 - Top Channel Albania - News - Lajme

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GRlifes Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#EdicioniInformativ#News#TopChannel

Σχόλια

 1. 12345 12345

  12345 12345Πριν 8 ημέρες

  iliri mafjozi si gjithmone cfare vidhet dhe cfare ndothe ne shqipri fshijet ky qene per interesat e veta te mallkuar qofshin ata qe votojn kte parti mafjoze

 2. Visi Tirona

  Visi TironaΠριν 8 ημέρες

  Ky eshte grusht shteti nga Saliu dhe Ilir meta kriminelat me të medhenj të shqiperis turp

 3. Henry richard

  Henry richardΠριν 9 ημέρες

  ILIR META MONIKA SIHANUKU, HEAD OF ORGANISED CRIME

 4. qamil xhamani

  qamil xhamaniΠριν 9 ημέρες

  SHQIPETAR KENI KUJDES KE SALIU DHE ILIR. SHKERDHATA. DHE BASHA KOPIL

 5. qamil xhamani

  qamil xhamaniΠριν 9 ημέρες

  ZOTI RAMA. ATO QE KAN BO KETE VEPRIM. JANE SHOKUT E SALI HAJDUTIT

 6. xhevdet cekrezi

  xhevdet cekreziΠριν 9 ημέρες

  O INJORANT IK NGA BELSHI SKE FYTYR TE VESHE NE BELSH API SYTE SI ESHTE BERE BELSHI

 7. xhevdet cekrezi

  xhevdet cekreziΠριν 9 ημέρες

  O LUL SI KA MUNDESI QE SHTETI TE BLLOKOJN PUNE E SHTETI PRANDAJ JUVE SJU BESON NJERI SONDAXH MREME P. S. E NZIRTE ME 74 MANDATE

 8. Bjordi Bajraktari

  Bjordi BajraktariΠριν 9 ημέρες

  Treshja anti shqiptarve e ncoren koken perseri turp sa koh esht berisha Kur ska me pa hajr ky vend roft rama ishalla 1 or e me per para ti arestoje dhe burg

 9. Macoku Shqiptar

  Macoku ShqiptarΠριν 9 ημέρες

  Ilir Meta me Saliun do varur mes Tiranes

 10. Sony 1234

  Sony 1234Πριν 9 ημέρες

  Tani i gje ten me bo grebe e me kerkue kush te se duan te minosin zgjedhjet. Amerika ka verdiktin e popullit te Arrestoi te gjith politikanet e korruptuar.

 11. Mary Petsou

  Mary PetsouΠριν 9 ημέρες

  Loje mafiozesh per pushtetin, ne kurrizin e popullit,turp per shqiperine

 12. Shyyqerie Latifi

  Shyyqerie LatifiΠριν 9 ημέρες

  O mortaja te haje

 13. Bujar Kura

  Bujar KuraΠριν 9 ημέρες

  Shqiperia duan ta bene corbe derra s nuk eshte menduar per populli n at a dhe politica jan ber kot Kembe duar

 14. hatixhe pellumbi

  hatixhe pellumbiΠριν 9 ημέρες

  Ti je nje maskara ti je qene komuniste

 15. hatixhe pellumbi

  hatixhe pellumbiΠριν 9 ημέρες

  Rama eshte kriminel drogemen komuniste turpe

 16. coin paradise

  coin paradiseΠριν 9 ημέρες

  Bobo çfarë ndodh kështu

 17. Baki jeni te medhenj Nelaj

  Baki jeni te medhenj NelajΠριν 9 ημέρες

  O Ilir Qeni , o krimineli i vendit Boll o qeni rjepur

 18. Τασια Μουκαη

  Τασια ΜουκαηΠριν 9 ημέρες

  Ikni. More. Majmun. Ce. Pre. Te. Grn. Preveteini. Nuk. Ini. Pre. Popullin. Popullivuannepr. Bot

 19. vatan toka

  vatan tokaΠριν 9 ημέρες

  Si gjithmon skenari i ketij akti kriminel eshte i armikut te perhershem te Shqipetarve Sali.Berisha!...un sdi qysh more ky i paftyrë nuk i kalon edhe kto dit jete qe i kan mbet me nipa e mbesa po meret ende me kto gjona, turp turp per jetë dhe varri mos e duroft ket pis plak qe ja nxiu jeten popullit qe 30vjet me zi se Enver Hoxha, ky i fundit bile ishte atdhetar po ky far saliu me gjitha t'qijat po hallall i qoft popullit te Shqipnisë qe po e denon me votë dhe prap n'zgjedhje mos i jepni votë ketij kryekrimineli dhe klikekes se tij miliardershe.

 20. Stolie Pepa

  Stolie PepaΠριν 9 ημέρες

  @Valentina Bleta O zot cfar bejn keta keshtu duan te bejn luft duan te na vrasin djemet mblidhni mendjen se po vjen ere e keqe per shqiperin djema mos u merrni me as njr polikan se ata vet fshihen dhe u fusni juve jo djema se nenat baballaret motrat vellezerit nuk durojm dot ju polikan mblidhin mendjen mos na vrisni femit

 21. Valentina Bleta

  Valentina BletaΠριν 9 ημέρες

  O zot cfar behet keshtu ,nuk fitohet nr kuriz te popullit hiqni dor nga keto pislleqe Zoti ju denofte Amen

 22. Ledri Tahiraj

  Ledri TahirajΠριν 9 ημέρες

  Sa te zhduken kta plera dhe te burgosen mbas do shpetoj shqiperia dhe gjith shqiptaret ku do qe ndodhen

 23. Alban Gjeka

  Alban GjekaΠριν 9 ημέρες

  Te cojm ne shkolla pencionistet se rini ska me ;)

 24. Alban Gjeka

  Alban GjekaΠριν 9 ημέρες

  Vetem 1 avion luftarak ose 1 Helikopter do ti duhej nje shteti fqinj te na pushtoj aq te fort jemi neve si shtet ... po mbyllin edhe shkollat se ska me te rinj hiken te gjith

 25. Engjell Lamaj

  Engjell LamajΠριν 9 ημέρες

  No no

 26. Engjell Lamaj

  Engjell LamajΠριν 9 ημέρες

  Mini

 27. Engjell Lamaj

  Engjell LamajΠριν 9 ημέρες

  Bini

 28. Engjell Lamaj

  Engjell LamajΠριν 9 ημέρες

  Hi Nina

 29. Engjell Lamaj

  Engjell LamajΠριν 9 ημέρες

  Bini by

 30. rr v

  rr vΠριν 9 ημέρες

  Rriti rrogat o leshko edvin vucici mo ha presh kot.