Avokati Rezart Kthupi zbulon takimin e sindikatës së kontrollorëve me Metën, ja çfarë u diskutua

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GRlifes Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Open#TopChannel

Σχόλια

 1. may may

  may mayΠριν 4 ημέρες

  Cfar do behet sikur mjeket te thone qe Jane te stresuar dhe nuk do punoin, dhe vertet punojesit e shendetsis Jane te stresuar ne kete situat

 2. Niko Bardhi

  Niko BardhiΠριν 8 ημέρες

  Turp turp shume shume shume turp aaaaavuuuuukaaaattt

 3. Armir Begaj

  Armir BegajΠριν 9 ημέρες

  ate rifillimin e punes te ilir metes e dim ne qe e ben me rujt sumen se nuk i eci plani. ai barkderri qe mbron ata qe bllokuan komplet shtetin duket qe ska punu nje dit por vec merret me thashetheme

 4. Veko Barjamaj

  Veko BarjamajΠριν 9 ημέρες

  Vendimin evka mare xha Saliu she daje Likja moj zonja avokate.Si nuk ju vjen zore po vendet e mikut do bejne naze ,se femijet tane ulin kokat edhe kur kane ye drejte

 5. Imperial Leather

  Imperial LeatherΠριν 9 ημέρες

  Pyetja pse është shumë kriz globale

 6. Video Interesante

  Video InteresanteΠριν 9 ημέρες

  Super komod avokati, jan kapur mat te han mutin tani qe kan ber prej nje viti

 7. J A

  J AΠριν 9 ημέρες

  Rroga 4600 dollare ne muaj??!! Kjo rroge edhe ne Amerike eshte rroge e mire😡😡😡😡😡. Po normale jane vende te mikut e te shokut

 8. Cappo Cappoo

  Cappo CappooΠριν 9 ημέρες

  Ne gjermani e shtete te tjera e kane rrogen nga 10 .000€ e siper ...se nuk jane punetore komunalet kto kane me pergjesi te larte

 9. Jam Kush Jam

  Jam Kush JamΠριν 9 ημέρες

  @Krenar Duka ... kot pjerdh se as presidenti jot s’e ka rrogen aq edhe eshte i’domosdoshem’ per shtetin 😂😂😂

 10. Krenar Duka

  Krenar DukaΠριν 9 ημέρες

  Kerkesa e ngre rrogen. Ku eshte cudia ketu. Mer spiropali me shum dhe nuk ben asgje vetem vjell vrer per dit. Le te cojn te tjer po kan Kush i ndalon.

 11. Richie Spiro

  Richie SpiroΠριν 9 ημέρες

  Si nuk ke pak cipe o avokat? Mjeket kane nje vit qe perballen me pandemi dhe nuk braktisen detyren. Turp

 12. Gotshot 83

  Gotshot 83Πριν 9 ημέρες

  Mos votoni kurr PD dhe LSI !! Jane antishqiptar

 13. Sander Lilo

  Sander LiloΠριν 9 ημέρες

  @Krenar Duka voto te hapen shtepite puplike sepse Mona do ngelet pa pune

 14. Laberia Tv

  Laberia TvΠριν 9 ημέρες

  @Krenar Duka goxha problem paske

 15. Krenar Duka

  Krenar DukaΠριν 9 ημέρες

  Ore une jam i pa vendosur. Nuk me thua Ke te votoj??

 16. Trip cosi

  Trip cosiΠριν 9 ημέρες

  BRAVO 🇦🇱👍

 17. Laberia Tv

  Laberia TvΠριν 9 ημέρες

  As PS. Njesoj jan te gjithe vlla

 18. Children Video

  Children VideoΠριν 9 ημέρες

  Respekte!Ato kane stres!Si skan turp!Jane mjeket edhe policet ne kushte shumee me te veshtira se keta edh keta kan paftyresine te bejne greve!!!!Ore ju kontrollor .... a e dini se cfare presioni kan mjeket?Po policet a e dini se kane cdo dite jeten ne rrezik?

 19. Pren Bezhani

  Pren BezhaniΠριν 9 ημέρες

  Po neqoftese hiqen 2 polic te gjith te tjeret te len pune per solidaritet

 20. Spiritual Gangster

  Spiritual GangsterΠριν 9 ημέρες

  Po pse jo njerez jan si 1 si 2 si 200 po ju jeni rrit me rrum komunzimi ta kbyllim gojen ne

 21. G. T

  G. TΠριν 9 ημέρες

  Ambasadat e huaja jane institucione vetem ne Republiken e Bananeve qe nuk eshte ne gjendje te vej disa halabak nen kontroll!!!

 22. olgert

  olgertΠριν 9 ημέρες

  Po ta shkri nje lingonte se nuk u be qameti.

 23. Liliana Saliasi

  Liliana SaliasiΠριν 9 ημέρες

  Si nuk paska vajtur presidenti te rihet me ata sic vajti te frd

 24. Daniel official hh City

  Daniel official hh CityΠριν 9 ημέρες

  🤣🤣🤣 neser vete

 25. Jam Kush Jam

  Jam Kush JamΠριν 9 ημέρες

  🤣🤣🤣 e fort per zotin