Komentet e Ramës dhe Metës për kontrolloret, flasin: Nurellari, Babaramo, Kadia dhe Gjikondi

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GRlifes Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Open#TopChannel

Σχόλια

 1. Martin 1444

  Martin 1444Πριν 7 ημέρες

  Pergjegjesia e ministres !

 2. Ujku Prrenjas

  Ujku PrrenjasΠριν 6 ημέρες

  Ja do e shohim!

 3. Natasha Stefa

  Natasha StefaΠριν 8 ημέρες

  PAPERGJEGJESIA E QEVERISE RAMA

 4. Nefid Fid

  Nefid FidΠριν 8 ημέρες

  B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 Clickhere : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1 1617897709

 5. Selfo Rrokaj

  Selfo RrokajΠριν 9 ημέρες

  Babaramo ore një qyp me mutë është kohë krize dhe kudo ka përgjysmë rroge sepse ti baba qypi marke rrog mbi 2miljon dhe nuk është e mjaftueshme kjo është tepër qesharake

 6. Jimy Cho

  Jimy ChoΠριν 9 ημέρες

  RAMA E BERI TE HEQIN VEMENDJEN E VJEDHJES 118.000.000 MILIONEVE QE PO FLISNIN CDO DITE

 7. Loreta Isufllari

  Loreta IsufllariΠριν 9 ημέρες

  O babamuti rilexoje kontratat e punes qe kane , ata duhet direkt ne pranga , ti therrasin radakes!

 8. Loreta Isufllari

  Loreta IsufllariΠριν 9 ημέρες

  Mbylljani gojen thuqit se nje pjese po kerkon ushqim ne kosha plehrash e ata po stresohen me nga 2000 dollar

 9. Loreta Isufllari

  Loreta IsufllariΠριν 9 ημέρες

  Propogand po ben gravatkuqi?

 10. Mario Kruja

  Mario KrujaΠριν 9 ημέρες

  Është dezertim të lesh atë lloj detyre. Të gjithë të pushohen dhe ndiqen penalisht.

 11. Isalume Arapaj

  Isalume ArapajΠριν 9 ημέρες

  Ore paska ikur edhe anagramma , llafoset percart

 12. Lewis Tpln

  Lewis TplnΠριν 9 ημέρες

  Nurellari librin e shtëpis ta qiftë gjithë shqipëria

 13. Murat Shehu

  Murat ShehuΠριν 9 ημέρες

  NESE SALI-ILIRI DO BURGOSEN Shumica e popullit do e festojne siç festuan Trojanet largimin e grekerve. Do gezojne siç gezuan Tiransit hedhjen e bustit te diktatorit. Do te brohorasin siç brohoriten partizanet kur çliruan atdheun. Do te hidhen perpjete si ushtaret e liruar. Do te ndjehen te lehtesuar si çifutet kur gjeten vendin e premtuar. Do te ndjehen te hakmarrur si Konti Monte Kristos ndaj atyre qe e degdisen padrejtesisht ne burg. Do te besojne ne demokraci siç besojne te gjithe te tjeret qe jetojne ne perendim. Do ta quajne njeri-tjetrin kundershtar politik jo armiq te betuar. Dhe ne fund nuk do te thone me paskemi qene race e poshter por por paskemi pas ne drejtim dy njerez qe mos i paç ne lagje jo me ne krye te vendit. Ok?

 14. Paulo Molkerei

  Paulo MolkereiΠριν 9 ημέρες

  Po qfare te drejtet flisni ju mor lepirsabethe po kur nuk te pelqen ajo page qe e perseris qe asht 10 fish e popullit fukara shko liro venin e shko e va fanculo

 15. Paulo Molkerei

  Paulo MolkereiΠριν 9 ημέρες

  Ky veprim duhet denohet o njeres nga te gjithe. Shumica e popullit jeton me 1/10 e lekve qe marrin ata te priviligjum turp haram ju mallkofte zoti.

 16. A q

  A qΠριν 9 ημέρες

  CFAR JUSTIFIKIMI KA NDODHUR NFRANC E BELLGI ,VETEM PARISI KA 6 AEROPORTE.O BABARAMO.

 17. Daniel official hh City

  Daniel official hh CityΠριν 9 ημέρες

  Babaramo do rrahur mgjes drek dark

 18. A q

  A qΠριν 9 ημέρες

  SHUM E VERTE KET LOJ E BEJN RUSET BASHK ME BASHKPUNORET E MBREDSHEM.

 19. Teli Teli

  Teli TeliΠριν 9 ημέρες

  Injorantja edhe delja rames ... katebeje me naton thote forcat ajrore te natos kan kotrolloret e vet qe kontrolloje te gjithe pjesen ajrore te botes .... fare thjesht mund te kontaktojne edhe me avjonat e pasagjerve edhe ti drejtojne

 20. Video Interesante

  Video InteresanteΠριν 9 ημέρες

  Kam nje pyetje ketij kadias sa i eshte ulur rroga?

 21. Ujku Prrenjas

  Ujku PrrenjasΠριν 6 ημέρες

  Pyet Arminen!

 22. Laurent Mitrushi

  Laurent MitrushiΠριν 9 ημέρες

  Cfare shpërfillje!? Edhe ne ketej 67 % te rroges kemi mare nga Korona, është normale

 23. Andrea Çobo

  Andrea ÇoboΠριν 9 ημέρες

  Babaramo nje gazetar lepires turp per ju qe mban kete qendrim

 24. Andrea Çobo

  Andrea ÇoboΠριν 9 ημέρες

  Ti mor cam cfar flet kote dhe mbron keta qe demtojne vendin nuk shikojne cfar rrogash merre populli

 25. Michael Deleon

  Michael DeleonΠριν 9 ημέρες

  Babaramo je tamam si prezervativ i perdorur.

 26. Ujku Prrenjas

  Ujku PrrenjasΠριν 6 ημέρες

  Klluf!..mos u bej kaq formal!:))

 27. Daniel official hh City

  Daniel official hh CityΠριν 9 ημέρες

  🤣🤣🤣🤣

 28. Clay L

  Clay LΠριν 9 ημέρες

  😁🤣

 29. Xhelal Aliti

  Xhelal AlitiΠριν 9 ημέρες

  🅙︎🅩︎🅑︎🅢︎🅗︎🅢︎🅙︎🅐︎🅗︎🅢︎🅗︎🅑︎🅧︎🅝︎🅢︎🅑︎🅓︎🅝︎🅓︎🅑︎🅧︎🅙︎🅑︎🅢︎🅑︎🅩︎🅑︎🅩︎🅥︎🅧︎🅑︎🅧︎🅥︎🅩︎🅗︎🅓︎🅗︎🅓︎🅗︎🅓︎🅧︎🅕︎🅑︎🅒︎🅝︎🅧︎🅑︎🅧︎🅗︎🅖︎🅓︎🅙︎🅡︎🅙︎🅕︎🅝︎🅑︎🅓︎🅓︎🅩︎🅓︎🅑︎🅓︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅝︎🅝︎🅝︎🅝︎🅝︎🅝︎🅝︎🅝︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅝︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅝︎