"Të pyes ty si anëtar bordi", debat i ashpër mes Babaramos dhe Kadias për situatën në Rinas

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GRlifes Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Open#TopChannel

Σχόλια

 1. Thanas Pilafas

  Thanas PilafasΠριν 6 ημέρες

  Po ku e ke psonisur këtë BABALESHIN moj Eni???? Ky të banalizon emisionin.

 2. cris Rea

  cris ReaΠριν 8 ημέρες

  O Babaramo je nje pacavure.

 3. Spiritual Gangster

  Spiritual GangsterΠριν 9 ημέρες

  Ky eshte shkelmi i fundit kundrejt edvin kristaqit piktorit te lodhur qe nuk do te jemi pjes e BE dhe mbeshtetesit e tij nuk duan te rriten rrogat nuk mendojne per zhvillim mos i votoni kurr ata votoni kunder rames me 25 prill . Shqiptar qeveria tij esht qeveria me e keqe qe kemi pasur nuk duhet ti shohim me me sy keta lloje speciesh qe skan problem se po jetojme si shteti me i varfer ne europe mos besoni genjeshtrat e tij

 4. Mira mira

  Mira miraΠριν 8 ημέρες

  Evropa te la me kufi te rethuar me shqiptare, Evropa mbrojti greqin , me ligje e luftes, pa njohur genocidin cameve, kujton ti se do fusi ty evrope. .. greqia kushte eveta , dhe ca toke se nuk eshte ngop serbi ne shk9der.. .. jemi shqiptare nuk jemi armiq ....

 5. lepur li

  lepur liΠριν 9 ημέρες

  My babarama eshte nje plehre e Saliut dhe Te futet dhe my me burg per kete qe i bejne popullit

 6. Mira mira

  Mira miraΠριν 9 ημέρες

  Si nuk vjen turp ju analisteve, qe jeni mbrojtes, t,e ketyre te erokontroll ,te lene vendin e punes se kan stres, jane tradhtar....

 7. Spiritual Gangster

  Spiritual GangsterΠριν 9 ημέρες

  @Mira mira po po politike esht le rama do largohet qe cke me te me shkelma madje !

 8. Mira mira

  Mira miraΠριν 9 ημέρες

  @Spiritual Gangster shko beje ne shtet tjerter., me vize te kuqe te heqin... keni gjeti fjalen , komunist, iku koha . Flsasin lare pa lare , 17 dite muaj punojne, 1 ore 2 ne fluturime.. cdo pune ka stress .. ne me roge , me benefice, te mira , po sikur piloti te kerkoje miliona se shpetoj 700 veta,,, ne kete Situate a jane mijra kompani jane drejt falimenti ...kjo eshte politike.. .

 9. Spiritual Gangster

  Spiritual GangsterΠριν 9 ημέρες

  Tradhtar je ti qe je pro shtypjes drejtave njerzore turp tet vi ju ka humb sedra e keni hedh ne det

 10. Richie Spiro

  Richie SpiroΠριν 9 ημέρες

  O babaramo eshte antiligjore. Te pafsha rugeve

 11. Spiritual Gangster

  Spiritual GangsterΠριν 9 ημέρες

  O rrugeve te pafsha dhe un ty bashk me ramen

 12. Lupo 89

  Lupo 89Πριν 9 ημέρες

  Keta u dhine ne tendera dhe nuk japin rroga. O Kadija po kure ska lek pse hap aeroport ne Kukes Edi Rana? Pse prish teatrin?

 13. Lupo 89

  Lupo 89Πριν 9 ημέρες

  @Aldo Verjoni Po ca te ardhurash te jep o sufllaqe ne kohe pandemie kur fluturimet jane perghjysmuar ne te gjithe boten?

 14. Aldo Verjoni

  Aldo VerjoniΠριν 9 ημέρες

  Po ca thu or zoteri... E di ti sa ardhura te jep nje aeroport ne vlor Ose kukes.. Apo folim kshu sa per te thon na nji gjo.. Shpresoj qe kta njerez te shkojn ne burg dhe shteti ta bej te qart se ska njeri qe mund te boj grusht shteti.

 15. Michael Deleon

  Michael DeleonΠριν 9 ημέρες

  Babaramos je shum llum.

 16. lepur li

  lepur liΠριν 9 ημέρες

  Keta jane llumbi i Sali Communist dhe sbejne dote te mira vetem Te vrasin dhe presin kedo qe i sulmon