Top Channel Albania
Top Channel Albania
Top Channel Albania

Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.

Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

Σχόλια
 1. Wilder Browning

  Wilder BrowningΠριν 11 ώρες

  📌 18 + -S"E"X'--D`A`T'ING-------- Here ➭ XCLUB.CYOU/NHCJZB 6:02 √™ Lorsqu'une pilule qui donne aux utilisateurs cinq minutes de super pouvoirs inattendus arrive dans les rues de √™ Когда таблетка, дающая пользователям пять минутнеожиданных сверхспособностей, попадает на улицы Нового Орлеана, торговец-подросток и местный полицейскийогда таблетка, дающая пользователям п

 2. Eni Babeni

  Eni BabeniΠριν 11 ώρες

  Jasmina eshte xhelozrze semure.. Jam. Me andin dakort qe ajo ska. Vetebesim te vetja.. Ss nje femer qe ma besim te vetja e di qe partnerim e ka pas vetes dhe per mua Jasmina eshze kalama

 3. Kacurri Linza

  Kacurri LinzaΠριν 11 ώρες

  Greece is feeling strong, because they have unconditional backing of EU. Turkish will wait for the right moment. The best thing to do is negotiating and make Peace

 4. Kacurri Linza

  Kacurri LinzaΠριν 11 ώρες

  PO KUSH VENDOSE PER PASURITE E SHQIPTARISE. EDI RAMA

 5. Tefta Nikolli

  Tefta NikolliΠριν 11 ώρες

  Pse akoma prezantohet ana.....

 6. santa quaranta

  santa quarantaΠριν 11 ώρες

  O Andi ja Shkerdheve ndjenjat Jasmines suksese 😂😂

 7. I don't care I love it

  I don't care I love itΠριν 11 ώρες

  Kjo Ola si mami i Muratit vec shamia i mungon 🤣🤣🤣🤣🤣

 8. bruna diko

  bruna dikoΠριν 11 ώρες

  me jep ndjesine se Atdheu nuk ka haruar asgje nga sharjet e Antoneles dhe pi pret te nare hak shum shpejt ai e shikon ate me nje mllef nga brenda vetes sikur i vjen peshtire ndaj saj

 9. Francesco Besniku

  Francesco BesnikuΠριν 11 ώρες

  PRADHA ME MRET ITHOJN... KUR TE DOLI GJUMI KU ISHIT

 10. X9 B1SH4

  X9 B1SH4Πριν 11 ώρες

  Sot pajtohen neser perseri ngatrrohen perseri pajtohen ça bejn kto nji zot e di

 11. 19 98

  19 98Πριν 12 ώρες

  🙏🏻Zoti na Ruajt🙏🏻🇦🇱🤲🏻

 12. jyothi ck

  jyothi ckΠριν 12 ώρες

  WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : cams.downloadz.to !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1618629375

 13. Amantia Sacco

  Amantia SaccoΠριν 12 ώρες

  Jasmina, ne nje marredhenie te vertete, sidomos me vone ne nje martese, do luftosh dhe do luftosh cdo dite. Cdo dite duhet te zgjedhesh t’i dedikohesh partnerit dhe ai ty, duhet ta ushqesh marredhenien, te ruash ekuilibrat, dhe te fitosh zemren e partnerit cdo dite. Ti lodhesh me 2 muaj sepse je mesuar t’i besh meshkujt per vete vetem siperfaqesisht dhe jo te investohesh thellesisht ne nje marrdhenie. Marrredheniet duan pune, e dashur, nuk jane fushe me lule e me diamante.

 14. Elizabeta Selmani

  Elizabeta SelmaniΠριν 12 ώρες

  Murati e pat me kaq 😂😂😂 Tashi do behet i gjithi pluhur tu nejt atje pas vetem nese e thërret Ola per naj takim veq hajt tkaloj kohë 😂😂😂

 15. Xhem Lama

  Xhem LamaΠριν 12 ώρες

  Antonelen askush nuk e pranon pos Atdheu , dhe Atdheun askush nuk zgjedh pos Antonela.. Ka ana jonë i thojn kan mbet si pordha në tirqe😂😂

 16. Nur thenur

  Nur thenurΠριν 12 ώρες

  Bravo Rakipllar

 17. Xhem Lama

  Xhem LamaΠριν 12 ώρες

  O Murat o djali jem , Çka fitove , trrapin tem😂

 18. Musa Mus

  Musa MusΠριν 12 ώρες

  Un jam gaveriu prej kuksij kam pas rrespekt per juve ju kam shiku shum por ja qe me nuk ja vlem me ju shiku se juve bani se pale kush mutin jeni si munij me fol per malsort ashtu more malsort jan 100 per 100Shqiptar gjakuj paster e ju bani si legena

 19. Trendafil I kuq

  Trendafil I kuqΠριν 12 ώρες

  Andiiiiiii ,hiq dore nga ajo vajze se do ta nxi tere jeten , i njohe keto lloj femrash jane egoiste , largohu para se te lepish kepucet e saja 🙏🤔

 20. Zjarri Shqiponjes

  Zjarri ShqiponjesΠριν 12 ώρες

  Mjafte interesante sesi mendjet e argetuara(dobeta) bejne shaka me nje njeri si z. Cako, por nuk ngopen kurr me emisione te te semureve shpirterisht si "Per'puthen."

 21. Anton Jaha

  Anton JahaΠριν 12 ώρες

  Qe eshte ky emision per qka behet fjal

 22. Kendra Duli

  Kendra DuliΠριν 12 ώρες

  O Andi zoti te bekofte se kjo Jasmina po ta ha shpirtin ☠️☠️☠️

 23. Milan Tr

  Milan TrΠριν 12 ώρες

  Bravo

 24. str STARIx

  str STARIxΠριν 12 ώρες

  E tash Ledijana u ul nvenin e duhur 😂😂😂

 25. Zjarri Shqiponjes

  Zjarri ShqiponjesΠριν 12 ώρες

  Çfare emisione te kota!

 26. Eni Babeni

  Eni BabeniΠριν 12 ώρες

  11:56 bravo Murat e kuptove Sindin.. Ben si e dashuruar me ty.!!!! Dhe ketej bridhte me atdheun e locon dbe kmpothuajse te gjithe aty.... Pastaj Murati si ka thene kurre Sindit kam ndjenja... Keshtu qe Sindi bye bye

 27. Daniel official hh City

  Daniel official hh CityΠριν 12 ώρες

  Zoti i shkaterroft ata qe kan marr jet te pafajshem djemsh nenash, do vi dita qe drejtesia do shkoj ne vend mbasi te zhdukim kta politikan qe kemi

 28. Shqipe Shala

  Shqipe ShalaΠριν 12 ώρες

  Blerimi osht maj miri

 29. Gon Dibrani

  Gon DibraniΠριν 12 ώρες

  Turp Turp dy shteteve shqiptare turp poletikanet qe kemi ne dun plum ne ball

 30. klodi balliu

  klodi balliuΠριν 12 ώρες

  Shum me nerva sot jasmina a thu i kan ardh ato😂😂

 31. ylberi seferi

  ylberi seferiΠριν 12 ώρες

  PSE SE NJIFNI PSE NUK JA DINI EMRIN , I JAP 500 EURO KUSH JA GJENE EMRIN KETIJ OPINIONISTI QE KALON Ç,DO DITE PARA BARIT KU MBLIDHEN DJEMTE E LAGJES .E NJIFNIN POR EMRIN SJA DINE ,E UNE U THASH : ESHTE TUNXHI MENDJE ERESUAR " DHJAKU " I KISHES ORTODOKSE...

 32. Amantia Sacco

  Amantia SaccoΠριν 12 ώρες

  Edhe kete model te maces me kapistall nuk e kishim pare ndonjehere. Hajde alla shqiptarce hajde😱

 33. Kushtrim Gaxherri

  Kushtrim GaxherriΠριν 12 ώρες

  veq edhe kjo mangi !!!

 34. Gon Dibrani

  Gon DibraniΠριν 12 ώρες

  Bani denancim gazetes

 35. Eni Babeni

  Eni BabeniΠριν 12 ώρες

  6:44 kush eshte ky? 🤣🤣🤣🤣 Nga erdhi ky???

 36. Nelas G75

  Nelas G75Πριν 12 ώρες

  Pisat me duar pa lare kap macen e hane..pavarsisht se macja esht e paster Jasmina lot korkodili 🤮

 37. Keti Greva

  Keti GrevaΠριν 12 ώρες

  SALA ✌️💗 🌍😇👏💪 9💋🙏

 38. Dionis Zerva

  Dionis ZervaΠριν 12 ώρες

  Sa hapin deren - roja me maske, kur hyjne mbrenda - roja pa maske ? o Topi I topeve

 39. Latif Luft

  Latif LuftΠριν 12 ώρες

  Na falni se ke ni fmi

 40. Lozo flower

  Lozo flowerΠριν 12 ώρες

  oo Andi ti Pejan Zbrit me arrogancin tende vet provokon pastaj (Revenge) nuk e dovendas te lutem qunat Pejan jan mendje mdhej po mos lendo se Zoti vonon vonon po denon beju mirnjohs se paku ...

 41. next next

  next nextΠριν 12 ώρες

  Eh moj Jasmine po te shkojne gjerat ma keq se nenes tende Alda qe nuk ka ditur te te drejtoje mire ne jete.

 42. Ioana Ioana

  Ioana IoanaΠριν 12 ώρες

  Se duroj dot kte Arjonin tinzarin. jan shum te neveritshem .., , te dy

 43. Gjino tv Gjino

  Gjino tv GjinoΠριν 12 ώρες

  E kur thone pastrim Shpirteror?! Po si more pastron shpirtin kur je kot cdo dite te vitit?pse ne qe nuk Agjerojme nuk kemi shpirt te Pasteur a?🤣🤣🤣🤣✌️

 44. Antipatrea Antipatrea

  Antipatrea AntipatreaΠριν 12 ώρες

  Nga polici shpètove po ruhu mos tè mari prifti se nga ai nuk ke shpètim do zoti stè bie ta kesh pèr pjes!!!!

 45. Lozo flower

  Lozo flowerΠριν 12 ώρες

  Jasmina mvje keq zemer ka femer si ty kur e do dike mundohen ta mbash afer vetit po e keqja esht se do meshkuj naiva e mendje lart shikojn veten si Zot e lendojn personin qe i do vertet pastaj na imponojn ne femrat te sillem arrogante apo te sillem diq keq - mvje keq po mir e tha Andi sja di vleren deri ta humbesh pastaj ti mos u dorzo po ke e fundit kthim nuk ka kur largohen kur lendohen dhe nuk respektohen njerzit ...

 46. next next

  next nextΠριν 12 ώρες

  Agjerim te mbare gjith shqiptareve kudo ndodhen.

 47. Toni Cenolli

  Toni CenolliΠριν 12 ώρες

  Skandal jasemina

 48. Zylfije Jusufi

  Zylfije JusufiΠριν 12 ώρες

  Po met vertet mir eki mevlan ashtu asht ola false

 49. Antipatrea Antipatrea

  Antipatrea AntipatreaΠριν 12 ώρες

  Luftèn e fillon ai qè ka paren dhe e fiton ai qè ka paren!!!!

 50. Lol 123

  Lol 123Πριν 12 ώρες

  Andi dhe Jasmina sikur kan 80 Vjet martuar dhe shkojne tek terapisti i marteses 😂

 51. Sai Kishore

  Sai KishoreΠριν 12 ώρες

  𝐂𝐥𝐢𝐜𝐤 𝐇𝐞𝐫𝐞 ➜ 18cams.xyz 》》 𝙊𝙣𝙡𝙮 𝘼𝙙𝙪𝙡𝙩 《《 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候%^%^ 1618626831

 52. Kein Raca

  Kein RacaΠριν 12 ώρες

  Ah e tha vllau im ,vetem propogande per Ramen per zgjedhjet,o Ram do ta humbesh eshte merzit populli me genjeshtrat e tuaja ,duke na vjedhur leket tona me 10 oligarke , qe i mban me leket e popullit e ke shkatryar ekonomi shqiptare , te pashe tek Ylli Rakipi nuk flisje dot ,ke marre 4 miliard dollare ,pastaj ke dhe 4 miliard PP E KE zhytur shqiperin ne borxhe ,keto jane leket qe vidhni ju ,qe neper tenderat ,qe ngrini shumat artificjalisht

 53. Antipatrea Antipatrea

  Antipatrea AntipatreaΠριν 12 ώρες

  Po kta si kur thonin qè sa tè marim avjona Raffaele nga Franca pa ta shikoj Turku dhe ktej ven e qahen se na keni shkelur hapsirèn ajrore 4️⃣0️⃣0️⃣ herè !!! Po ik o Dede mos e mèrzit Çaushin se do tè pjelli belaja!!!

 54. Omi Omi

  Omi OmiΠριν 12 ώρες

  Edhe Sindi me Muratin qene te deklaruar moj Ola por u fute dhe e prishe te teren pa pike turpi dhe sot pohon te kundrten Nuk mund tia hedhesh te gjitheve Ti mund te genjesh veten po jo ne te gjitheve qe nuk mbajme anen e njerit apo tjetrit ,pra neutrale 👎👎👎👎👎

 55. B_ana

  B_anaΠριν 12 ώρες

  Astra zeneca is stopped in the US due to blood clots. Don't get the vaccine

 56. Fatmira Kaloti

  Fatmira KalotiΠριν 12 ώρες

  Popull i sajuar dhe endes te Egjyptit,pushtues dhe zaptues te ne populli me histori mijeravjecare.

 57. Rovena Gusho

  Rovena GushoΠριν 12 ώρες

  Jasmina naive idiote shko Andi mos u merr.me te degjeneruar

 58. E Gashi

  E GashiΠριν 12 ώρες

  Teknologji ...Hiko si ben si gangster.Fryhet si gjeli ne maje te plehut

 59. Rita Muco

  Rita MucoΠριν 12 ώρες

  Ku ju ka ngelur ora

 60. Latif Luft

  Latif LuftΠριν 12 ώρες

  A bon be dikush me klx xhi asht kjo Perputhem Se nuk Jam tu e kupto hiq ??? Flm.

 61. Jozi Gruda

  Jozi GrudaΠριν 12 ώρες

  ✝️❤️✝️❤️✝️

 62. Agy A

  Agy AΠριν 12 ώρες

  Zgjohu shqiptar

 63. Hektor Nake

  Hektor NakeΠριν 12 ώρες

  Ky eshte kokra e idiotit

 64. Ardit Bionda

  Ardit BiondaΠριν 12 ώρες

  0

 65. Fitim Bajrami

  Fitim BajramiΠριν 12 ώρες

  Kur mund te mendosh qe pas 678000 takimeve,puthjeve thot osht njohje e siper fundi botes

 66. Gon Dibrani

  Gon DibraniΠριν 12 ώρες

  Nuk di skam goj po per shqiprin do jete nje parajse shpresojme nuk jane thashe theme e mashtrime votash.

 67. Antipatrea Antipatrea

  Antipatrea AntipatreaΠριν 13 ώρες

  Po kta si kur thonin sa tè marim avjonèt Rafael nga Franca po do ta shikoj Turku kush jemi Dhe ktej vete thotè qè Turkia ka shkelur hapsirèn ajrore Greke 4️⃣0️⃣0️⃣ herè Mos i keni marè pèr ti numèruar sa her hun e del Turkia nè zonèn Greke !!! Po ik o Dede mos e mèrzit Çaushin se do tè pjell belaja

 68. Niko FR

  Niko FRΠριν 13 ώρες

  Duam Bledi Manen Duam te verteta troç te degjojm !!

 69. Mustafa Shabani

  Mustafa ShabaniΠριν 13 ώρες

  More Blerim edhe ti paske PA andrà shum dashke me udashurue me nji vajz si Antonella morte Blerim po kur EPA at ander

 70. Altin Lleshi

  Altin LleshiΠριν 13 ώρες

  Ky èsht ndryshim madheshtor per Durrsin

 71. Benjaminddyyxxgferrfe Redzepi

  Benjaminddyyxxgferrfe RedzepiΠριν 13 ώρες

  Je fantastik!!!! Bravo

 72. Adrian Hena

  Adrian HenaΠριν 13 ώρες

  Hahahahahaba 9 gomari ta vent

 73. helena mato

  helena matoΠριν 13 ώρες

  O bora Te kane mare per Te prezantuar emisionin apo me be reklama

 74. leonit ademaj

  leonit ademajΠριν 13 ώρες

  Kush e shikon hala 2020 2021

 75. Xhoana Galo

  Xhoana GaloΠριν 13 ώρες

  Blerimi shum cun i mire

 76. Tili Cjap

  Tili CjapΠριν 13 ώρες

  Mallkimi njerzimit Rusia dhe kina

 77. Abc Abc

  Abc AbcΠριν 13 ώρες

  Andi me duket pak si psikopat, po pak fare ama....

 78. Durres Durres

  Durres DurresΠριν 13 ώρες

  Ose po spo shof as Flyin as ate shemtiren afer portit ke video un, apo do i hudhin n tok.

 79. Vjollca Bena

  Vjollca BenaΠριν 13 ώρες

  Po ta ka sjelle Andi ne maje te hundes , ik se fo ta lesh rehat. A moj jasmina cupat hane ti fdhish me lopate. Fiton ajo qe e ka zemren flori dhe jo ajo qe ta ha shpirti cdo minute. Ik moj se nuk me pelqen fare.

 80. Vjollca Bena

  Vjollca BenaΠριν 13 ώρες

  Ik moj Jasmina. Kerkon burre me zor. Je xheloze e tmershme. Nuk te duron ne jete njeri keshtu. Andi eshte fliri djale. Ti je shume pispiruqe.